MrandMrs Cesare Освежувач Portofino (Син) - 291495 ЦЕНА: 320 ден
MrandMrs Cesare Освежувач Orange & Sandal Wood (Сребрен) - 291402 ЦЕНА: 320 ден

MrandMrs Cesare Освежувач Noble Oud (Златен) – 291396

Има на залиха

Шифра:291396

ЦЕНА: 320 ден

MrandMrs Cesare Osvezuvac Noble Oud – 291396
MrandMrs CESARE ваш придружник во патувањето, освежувач на воздух кој може да се прилагоди во сите типови на автомобили. Долготраен и агресивен против непријатните мириси.
Произведено во Италија.
Дизајн на Лука Траци
Тежина 0.025 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе