MrandMrs Cesare Освежувач Peppermint (Црвен) - 331221 ЦЕНА: 299 ден
MrandMrs Cesare Освежувач Portofino (Син) - 291495 ЦЕНА: 299 ден

MrandMrs Cesare Освежувач Citrus & Musk (Розев) – 331238

Има на залиха

Шифра:331238

ЦЕНА: 299 ден

MrandMrs Cesare Osvezuvac Citrus & Musk – 331238

MrandMrs CESARE ваш придружник во патувањето, освежувач на воздух кој може да се прилагоди во сите типови на автомобили. Долготраен и агресивен против непријатните мириси.
Произведено во Италија.
Дизајн на Лука Траци
Тежина 0.025 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе