MrandMrs Cesare Освежувач Citrus (зелен) - 331184 ЦЕНА: 299 ден
MrandMrs Cesare Освежувач Vanilla (Жолт) - 331207 ЦЕНА: 299 ден

MrandMrs Cesare Освежувач Cedar Wood (Црн) – 331191

Достапен

Шифра:331191

ЦЕНА: 299 ден

Спореди

MrandMrs Cesare Osvezuvac Cedar Wood – 331191

MrandMrs CESARE ваш придружник во патувањето, освежувач на воздух кој може да се прилагоди во сите типови на автомобили. Долготраен и агресивен против непријатните мириси.
Произведено во Италија.
Дизајн на Лука Траци
Тежина 0.025 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе