Нема на залиха
3D Типски патосник за багажник – Fiat Doblo (2010-) – 155553 ЦЕНА: 1,600 ден
Workstuff Микрофибер крпа МОНСТЕР (515 гсм.) - 380042 ЦЕНА: 1,170 ден

Workstuff Микрофибер крпа МОНСТЕР XS (515 гсм.) – 380073

Нема на залиха

ЦЕНА: 662 ден

Нема на залиха

Workstuff Mikrofiber krpa MONSTER XS (515 gsm.) – 380073
Висококвалитетна професионална крпа за сушење. Неговата инзворедна апсорпција и брзина на сушење го прават да се издвојува од конкуренцијата.
Тежина – 515 грама/м2 (вистинска тежина)
Димензии – 90 x 73 цм.

Тежина 0.250 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе