Држач за телефон Busy - со вакум 50659 ЦЕНА: 190 ден
Масло за подмачкување велосипеди Sonax -857541 ЦЕНА: 241 ден

Микрофибер крпа за велосипед Sonax -852000

Достапен

Шифра:852000

ЦЕНА: 172 ден

Спореди

Mikrofiber krpa za velosiped

За брзо и лесно чистење на рамката, краците и калниците. Микрофибер крпа со висок квалитет ја апсорбира нечистотијата. Истовремено, компонентите за посебна заштита ги штитат лакираните делови или металните делови, хромирани, пластични и јаглеродни површини против климатски влијанија. Доволно за една целосна примена на велосипедот. Исто така погоден за е-велосипед.

Тежина 0.10 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Микрофибер крпа за велосипед Sonax -852000”
TypeWidthProfileSizeSpeed

You may also like…

Врати се горе