Нема на залиха
Микрофибер крпа за полирање Sonax - 3 пар. 450700 ЦЕНА: 900 ден
Одвијач Sonax 472200 ЦЕНА: 236 ден

Микрофибер крпа за сушење Sonax 450800

Нема на залиха

Шифра:450800

ЦЕНА: 1,200 ден

Нема на залиха

Mikrofiber krpa za sushenje Sonax – 450800

Идеална крпа за заштеда на време, лесно сушење на возилото, која е нежна кон обоената површина на возилото. Со заоблени и повеќекратно порабени рабови. Извонредно издржлива со долги микрофибер влакна со нето тежина од 600г/м², која може да апсорбира 10 пати повеќе вода од нејзината тежиина.

Тежина 0.18 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Микрофибер крпа за сушење Sonax 450800”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе