SONAX Заштитувач на гуми - 340000 ЦЕНА: 396 ден
Освежувач Little Joe METALIC - Cedarwood ЦЕНА: 193 ден

SONAX Микрофибер крпа за внатрешност и стакла -2ком. – 416541

Има на залиха

Шифра:416541

ЦЕНА: 374 ден

SONAX Mikrofiber krpa za vnatresnost i stakla -2kom. – 416541

За чистење на сите мазни и груби површини

Стакло, огледало, пластика..

Се мие на 60 ° C

Тежина 0.05 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе