Нема на залиха
Сунѓер за нанесување - Sonax 417300 ЦЕНА: 200 ден
Микрофибер крпа за внатрешност - Sonax 416500 ЦЕНА: 189 ден

Микрофибер крпа за надворешност Sonax – 416200

Нема на залиха

Sku:416200

ЦЕНА: 199 ден

Out of stock

Спореди

Mikrofiber krpa za nadvoreshnost Sonax – 416200

Идеална крпа за крајно пребришување по процедурите за одржување на надворешноста. Екстремно абсорбирачките активни микрофибер влакна ги абсорбираат остатоците од восокот и полирот, оставајќи ја површината на возилото сјајна. Најдобри резултати се добиваат кога крпата се користи сува.

Weight 0.08 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Микрофибер крпа за надворешност Sonax – 416200”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top