Нема на залиха
Сунѓер за нанесување - Sonax 417300 ЦЕНА: 168 ден
Микрофибер крпа за внатрешност - Sonax 416500 ЦЕНА: 180 ден

Микрофибер крпа за надворешност Sonax – 416200

Не е достапен

Шифра:416200

ЦЕНА: 189 ден

Нема на залиха

Спореди

Mikrofiber krpa za nadvoreshnost Sonax – 416200

Идеална крпа за крајно пребришување по процедурите за одржување на надворешноста. Екстремно абсорбирачките активни микрофибер влакна ги абсорбираат остатоците од восокот и полирот, оставајќи ја површината на возилото сјајна. Најдобри резултати се добиваат кога крпата се користи сува.

Тежина 0.08 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Микрофибер крпа за надворешност Sonax – 416200”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе