Falcon сет за стакло, кокпит, текстил и 4 крпи. ЦЕНА: 555 ден
Раткапни Versaco – Royal 16″ црни 52408 ЦЕНА: 1,300 ден

Menabo Носач за 3 велосипеди (кука) Alcor 3 – 41127

Достапен

Шифра:41127

ЦЕНА: 18,800 ден

Спореди

Menabo Nosac za 3 velosipedi (kuka) Alcor 3 – 41127
Дизајниран за: 3 велосипеди
Максимална носивост: 60 кг.
Димензии и тежина: 120×21,5x79cm 22 kg
Максимална брзина: 130 км.
Систем за кражба – влкучен
Гаранција: 2 години.

Тежина 15.00 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе