Микрофибер крпа за велосипед Sonax -852000 ЦЕНА: 184 ден
Силик. масло за ланец на велосипеди ЦЕНА: 310 ден

Масло за подмачкување велосипеди Sonax -857541

Има на залиха

Шифра:857541

ЦЕНА: 267 ден

Maslo za podmackuvanje velosipedi

За подмачкување на менувачот, рачките за сопирање и кабли. Одлично пенетрирачки својства. Заштитува од корозија.

Тежина 0.055 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Масло за подмачкување велосипеди Sonax -857541”
TypeWidthProfileSizeSpeed

Вие исто така би сакале…

Врати се горе