Микрофибер крпа за велосипед Sonax -852000 ЦЕНА: 172 ден
Силик. масло за ланец на велосипеди ЦЕНА: 289 ден

Масло за подмачкување велосипеди Sonax -857541

Достапен

Шифра:857541

ЦЕНА: 249 ден

Спореди

Maslo za podmackuvanje velosipedi

За подмачкување на менувачот, рачките за сопирање и кабли. Одлично пенетрирачки својства. Заштитува од корозија.

Тежина 0.055 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Масло за подмачкување велосипеди Sonax -857541”
TypeWidthProfileSizeSpeed

Вие исто така би сакале…

Врати се горе