Магнетен држач за мобилен BUSY - 50649 ЦЕНА: 380 ден
Лајтнинг (не сертифициран) УСБ Кабел 2.0 м. Плетен Busy (црн) - 50698 ЦЕНА: 259 ден

Магнетен држач за мобилен BUSY – 50648

Достапен

Шифра:50648

ЦЕНА: 440 ден

Спореди

Magneten drzac za mobilen BUSY – 50648

  • Магнетен држач содржи 6 – n38 магнети кои безбедно да го држат вашиот уред
  • Лесно може да се инсталира
  • Нема да му наштети на вашиот паметен телефон
  • Поставете го телефон под кој било агол за да избегнете да го блокирате погледот
  • Уживајте во вашето безбедно возење.
Тежина 0.125 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе