МА Чистач за катран и смола 200мл. - 19108 ЦЕНА: 150 ден
МА Средство за чистење на пластика -750мл. - 19072 ЦЕНА: 150 ден

МА Восок за на мокро нанесување -750мл. – 19084

Достапен

Шифра:19084

ЦЕНА: 180 ден

Спореди

MA Vosok za na mokro nanesuvanje – 750ml. – 19084
Најнова формула за ненесување на восок на мокра површина. Го забрзува сушењето на автомобилот и дава длабок сјај.
Брзо и лесно нанесување може да се користи на сите лакирани површини. Да се избегнуваат прозорците. Да се нанесува на делови за најдобри резултати.

Тежина 0.750 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed

You may also like…

Врати се горе