MA Шампон со восок 1.3л. - 19027 ЦЕНА: 180 ден
SONAX Силиконско масло за ланец за велосипеди - 863541 ЦЕНА: 289 ден

МА Средство за сјај на гуми 520мл. – 19022

Има на залиха

Шифра:19022

ЦЕНА: 248 ден

MA Sredstvo za sjaj na gumi 520ml. – 19022
Спреј за одржавање на гумите и сјај. Со редовна употреба гумата станува еластична и отпорна на пукање.
Производот нанесувајте го секогаш на чиста гума. По нанесување да се почека 10 до 15 мин. Ефект на влажност долг временски период.

Тежина 0.500 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed

Вие исто така би сакале…

Врати се горе