МА Восок за на мокро нанесување -750мл. - 19084 ЦЕНА: 199 ден
MA Средство за отстранување на инсекти 750мл. - 19054 ЦЕНА: 168 ден

МА Средство за чистење на пластика -750мл. – 19072

Достапен

Шифра:19072

ЦЕНА: 168 ден

Спореди

MA Sredstvo za cistenje na plastika – 750ml. – 19072
Одличен производ за чистење на пластика. Ги чисти сите делови од пластика, линолеум и вештачка кожа и др. Темелно ги отстранува дамките и
остава свеж мирис. Безбеден за сите површини.

Тежина 0.750 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed

Вие исто така би сакале…

Врати се горе