MA Чистач на стакло 650мл. - 19049 ЦЕНА: 120 ден
МА Силен чистач за фелни 750мл. - 19047 ЦЕНА: 199 ден

МА Средство за чистење на мотор 750мл. – 19048

Има на залиха

Sku:19048

ЦЕНА: 199 ден

Спореди

MA Sredstvo za cistenje na motor 750ml. – 19048
Средство за чистење на мотор. Многу силен и ефикасен агенс наменет за перење на мотор и други компоненти. Брзо ги отстранува мастите и маслата од површините и не ги оштетува деловите.
Безбеден за гумени површини. Пред употреба заштитете ги електронските делови.

Weight 0.750 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top