МА Средство за чистење на мотор 750мл. - 19048 ЦЕНА: 199 ден
MA Шампон со восок 1.3л. - 19027 ЦЕНА: 180 ден

МА Силен чистач за фелни 750мл. – 19047

Има на залиха

Шифра:19047

ЦЕНА: 199 ден

MA Silen Cistac za felni 750ml. – 19047
Супер силен, киселински чистач за фелни кој ефикасно ги отстранува наслагите од кочење и други нечистотии.
Добро реагира при чистење на алуминиумски и челични бандажи. Спречува корозија и дава сјај на чистите бандажи.
Чекајте краток временски период од неколку секунди до 3 мин максимум. Исплакнете со силен млаз вода.

Тежина 0.850 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed

Вие исто така би сакале…

Врати се горе