МА Силен чистач за фелни 750мл. - 19047 ЦЕНА: 213 ден
МА Средство за сјај на гуми 520мл. - 19022 ЦЕНА: 266 ден

MA Шампон со восок 1.3л. – 19027

Има на залиха

Шифра:19027

ЦЕНА: 193 ден

MA Sampon so vosok 1.3l. – 19027

Целосна грижа за вашиот автомобил, производ кој ќе ја отстрани нечистотијата и дополнително ќе го заштити автомобилот.

Лесен за употреба со 2 две функции перење и заштита. 2 капачиња во 10 топла вода. Нанесете со кружни движења. Исплакнете.

Тежина 1.3 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed

Вие исто така би сакале…

Врати се горе