MA Средство за отстранување на инсекти 750мл. - 19054 ЦЕНА: 168 ден
MA Чистач на стакло 650мл. - 19049 ЦЕНА: 120 ден

MA Чистач на тапацир 2 во 1 750 мл. – 19051

Има на залиха

Шифра:19051

ЦЕНА: 168 ден

MA Cistac na tapacir 2 vo 1 – 750ml. – 19051
Течност за чистење на тапацир 2 во 1. Ја чисти нечистотијата и тврдокорните дамки. Концентрирана формула ефикасна за миење на седишта, тапацирани делови и поден винил.
Го чисти и обновува тапацирот, го враќа природниот изглед и обновува истиот. Ги неутрализира непријатните миризби од цигари и др.

Тежина 0.750 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed

Вие исто така би сакале…

Врати се горе