Чистач на кабина (мирис на ванила) - Sonax 342300 ЦЕНА: 300 ден
Одмрзнувач за стакло - Sonax 331241 ЦЕНА: 260 ден

Лосион за заштита на кожа – Sonax 291141

Достапен

Шифра:291141

ЦЕНА: 480 ден

Спореди

Losion za zashtita na kozha – Sonax 291141

Лосион за нежно чистење и одржување на внатрешните кожни површини во возилата, кај моторите и другите мазни кожни површини. Ги освежува боите и го враќа природниот мирис на кожата. Ефективно ја отстранува нечистотијата, маслото и другите наслаги од кожата. Ја прави кожата особено еластична и оневозможува нејзино напукнување. Силиконските восоци и восоците од пчели обезбедуваат извонредна и долготрајна заштита и ефект на одбивност на вода. Нето: 250 мл.

Тежина 0.30 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Лосион за заштита на кожа – Sonax 291141”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе