Канистер метален Praxis - 20 л. 22411 ЦЕНА: 1,314 ден
Рефлектирачки конус Praxis 52298 ЦЕНА: 481 ден

Лопата на расклопување Praxis – Aшов 5118

Има на залиха

Шифра:5118

ЦЕНА: 579 ден

Lopata na rasklopuvanje Praxis – Ashov 5118

• Без разлика дали се одлучите за долги пустински одмори или се подготвувате за итни ситуации како што се гума заглавена во снег.

• Целата лопата може да се заклучи во целосен агол од 180 степени или ако е потребно агол од 90 степени за тесни ситуации.

• Лопата е долга 21 cm, со назабен раб за пила.

• Фин црн финиш.

• Кога целосно ќе се склопи, оваа лопата се вклопува во торба за носење од 24 см која е вклучена во самото пакување.

• Целосно распклопена: 58 см;

Тежина 25 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Лопата на расклопување Praxis – Aшов 5118”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе