Гел за пластика - Sonax Extreme 210141 ЦЕНА: 580 ден
Полир и восок (прогресивен) - Sonax 202100 ЦЕНА: 640 ден

Ликвиден течен восок Sonax – Extreme 201100

Достапен

Шифра:201100

ЦЕНА: 610 ден

Спореди

Likviden tecen vosok Sonax – Extreme 201100

Се користи за долгорочна заштита на бојата од штетните атмосферски влијанија. Технологијата за хибридна заштита ги соединува специјалните органски и неоргански компоненти кои формираат долготраен и брилијантен заштитен слој погоден за сите типови на боја. Површината фасцинира со мазност, брилијантен висок сјај и безпрекорен ефект на бегање на водата. Силната внатрешна поврзаност на неорганските компоненти ја зголемува трајноста, стабилноста и мазниот ефект на заштитниот слој. Производот не остава никакви бели дамки доколку несакано се нанесе на пластичните површини. Нето: 250 мл

Тежина 0.284 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Ликвиден течен восок Sonax – Extreme 201100”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе