Микро УСБ Кабел 1.8 м. Плетен Busy 50695 ЦЕНА: 269 ден
Лајтнинг (сертифициран) УСБ Кабел 1.8 м. Плетен Busy 50693 ЦЕНА: 799 ден

Лајтнинг (сертифициран) УСБ Кабел 1.0 м. ПВЦ Busy 50692

Достапен

Шифра:50692

ЦЕНА: 699 ден

Должина: 1.0 m
Спореди

Lightning (certificated mfi) USB Kabel 1.0 m. PVC Busy 50692

  • Type: 8-pin Lightning to USB
  • Length: 1m
  • Charging power: 2.4A
  • Material: PVC
  • Certificate Standards: MFI
  • Compatibility: Products using Lightning
Тежина 0.050 kg
Должина

1.0 m

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Лајтнинг (сертифициран) УСБ Кабел 1.0 м. ПВЦ Busy 50692”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе