Чистач на Синтетика - Sonax 306200 ЦЕНА: 360 ден
Одржувач на гуми пена - Sonax 435300 ЦЕНА: 420 ден

Лепак за гуми – Sonax 432300

4 Достапни

Шифра:432300

ЦЕНА: 639 ден

4 Достапни

Спореди

Lepak za gumi – Sonax 432300

Идеално помошно средство при патување. Лепакот за гуми ја враќа употребната функционалност на дупнатата гума без нејзина промена. Ги запечатува малите дупки на гумата и истовремено ја напумпува. Практичен, брз и безбеден. Нето: 400 мл.

Тежина 0.376 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Лепак за гуми – Sonax 432300”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе