Ланци за снег Praxis - 9 мм - тип 110 - 92101 ЦЕНА: 1,260 ден
Ланци за снег Praxis - 9 мм - тип 130 - 92103 ЦЕНА: 1,260 ден

Ланци за снег Praxis – 9 мм – тип 120 – 92102

Достапен

Шифра:92102

ЦЕНА: 1,260 ден

Спореди

Lanci za sneg Praxis – 9 mm- tip- 120-92102

Тежина 4.2 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Ланци за снег Praxis – 9 мм – тип 120 – 92102”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе