Ланци за снег Praxis - 9 мм - тип 100 - 92100 ЦЕНА: 1,133 ден
Ланци за снег Praxis - 9 мм - тип 120 - 92102 ЦЕНА: 1,133 ден

Ланци за снег Praxis – 9 мм – тип 110 – 92101

Достапен

Шифра:92101

ЦЕНА: 1,133 ден

Спореди

Lanci za sneg Praxis – 9 mm- tip- 110-92101

Тежина 4.2 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Ланци за снег Praxis – 9 мм – тип 110 – 92101”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе