Нема на залиха
Крпа против замаглување - Sonax 421200 ЦЕНА: 118 ден
Микрофибер крпа за полирање Sonax - 3 пар. 450700 ЦЕНА: 800 ден

Крпи за полирање Sonax 422200

Не е достапен

Шифра:422200

ЦЕНА: 190 ден

Нема на залиха

Спореди

Krpi za poliranje Sonax 422200

Нежни, меки и високо-квалитетни крпи за полирање. Идеални за сјајни резултати од полирање. Делуваат нежно на бојата, не предизвикуваат гребаници. Структурата на крпата гарантира целосно користење на придобивките од средствата за одржување на бојата. Отпорни на растворувачи.

Тежина 0.137 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Крпи за полирање Sonax 422200”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе