Нема на залиха
Крпа против замаглување - Sonax 421200 ЦЕНА: 118 ден
Микрофибер крпа за полирање Sonax - 3 пар. 450700 ЦЕНА: 840 ден

Крпи за полирање Sonax 422200

Нема на залиха

Sku:422200

ЦЕНА: 249 ден

Out of stock

Спореди

Krpi za poliranje Sonax 422200

Нежни, меки и високо-квалитетни крпи за полирање. Идеални за сјајни резултати од полирање. Делуваат нежно на бојата, не предизвикуваат гребаници. Структурата на крпата гарантира целосно користење на придобивките од средствата за одржување на бојата. Отпорни на растворувачи.

Weight 0.137 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Крпи за полирање Sonax 422200”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top