Кровен носач за велосипед Menabo - ASSO 4110 ЦЕНА: 3,380 ден
Кровни носачи РАВЕН M-WAY 4382 ЦЕНА: 2,800 ден

Кровни носачи 130см. ALU TEMA – 91331 + Адаптер

Достапен

Шифра:91331

ЦЕНА: 5,100 ден

Спореди

Krovni nosaci 130cm. ALU TEMA – 91331 + Adapter vo zavsisnost od tipot na voziloto cena od 1000 do 2000 denari

Тежина 3.50 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Кровни носачи 130см. ALU TEMA – 91331 + Адаптер”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе