Кровен носач за велосипед Menabo - ASSO 4110 ЦЕНА: 3,380 ден
Кровни носачи РАВЕН M-WAY 4382 ЦЕНА: 2,800 ден

Кровни носачи 130см. ALU TEMA – 91331 + Адаптер

Има на залиха

Шифра:91331

ЦЕНА: 5,400 ден

Krovni nosaci 130cm. ALU TEMA – 91331 + Adapter vo zavsisnost od tipot na voziloto cena od 1000 do 2000 denari

Тежина 3.50 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кровни носачи 130см. ALU TEMA – 91331 + Адаптер”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе