Активна пена Sonax Profiline - 618300 1L ЦЕНА: 800 ден
Кровен куфер МАРАТОН 460л. црн мат 5657 ЦЕНА: 18,900 ден

Кровен куфер МАРАТОН 400л. црн мат 5788

Има на залиха

Шифра:5788

ЦЕНА: 16,150 ден

Kroven kufer DIAMOND 450l. crn mat – 4816
Капацитет: 450L
Имате премногу опрема која што треба да ја носите со остатокот од багажот. Потребен ви е дополнителен простор. Ние имаме решение.
Куферите на Menabo Marathon 400л. е елегантен кровен куфер, дизајниран со високо аеродинамичен профил со цел да се минимизира отпорноста на воздухот и потрошувачката на гориво.

Надворешни димензии: Д – 165 cm; Ш – 79 cm; В – 37 cm
Тежина на куферот: 15 kg
Максимален товар: 50 kg
Материјал: ABS
Боја на капакот: Мат црна
Боја на долниот дел: Мат црна
Заклучување: Централно
Отварање: Од една страна
Монтажа на кровни носачи: Со U – приклучок на шрафење
Сертификати за квалитет: City Crash Test, TUV/GS
Аеродинамика: Направени тунелски тестови

Произведено во: Menabo Италија

Тежина 13.5 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кровен куфер МАРАТОН 400л. црн мат 5788”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе