Течност за стакла 3л. Sonax – Extreme 272400 ЦЕНА: 340 ден
Чистач на внатрешност Sonax - Extreme 221241 ЦЕНА: 549 ден

Концентрат за чист видик 1:100 – Sonax 271141

Има на залиха

Шифра:271141

ЦЕНА: 449 ден

Koncentrat za cist vidik 1:100 – Sonax 271141

Дава чист видик за само неколку секунди. Високо ефикасен концентрат за течност за миење и чистење на стакла. Ги отстранува наслагите од нечистотии за неколку секунди. Неговата нано технологија го прави уште поефикасен при отстранувањето на остатоците од инсекти. Крајно економичен: 250 мл. концентрат од 25мл. се раствораат во 2.5 литри вода. Не индуцира одблесоци или слепи точки кај фаровите со заштита од одблесок. Исто така, идеален за високо квалитетните Џенон фарови и пластичните фарови со заштита од одблесок со чисто стаклена оптика. Погоден за сите типови на распрскувачки механизми за течност за стакло. Со свеж мирис. Нето: 250 мл.

Тежина 0.33 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Концентрат за чист видик 1:100 – Sonax 271141”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе