SONAX Profiline хибридна заштита CC One - 267000 ЦЕНА: 2,500 ден
SONAX Xtreme Ултра керамичка заштита - 268400 ЦЕНА: 938 ден

SONAX Xtreme Keрамичка заштита спреј – 257400

Достапен

Шифра:257400

ЦЕНА: 1,100 ден

Спореди

Најчесто купувани заедно

+
Цена за сите заедно:   2,230 ден

SONAX Xtreme Keramicka zastita sprej – 257400
Долгорочна заштита со неколку прскања. Нехнологија на силициум-јаглерод. Овозможува истовремено силно освежување на боите со силно однесување на бисер.

Тежина 0.750 kg
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе