Пластична туба Praxis 20 l. - канистер (EU) 98807 ЦЕНА: 700 ден
Лопата на расклопување Praxis - Aшов 5118 ЦЕНА: 579 ден

Канистер метален Praxis – 20 л. 22411

Има на залиха

Шифра:22411

ЦЕНА: 1,314 ден

Kanister metalen Praxis – 20 l. 22411

Тежина 4 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Канистер метален Praxis – 20 л. 22411”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе