Кабли за старт Praxis - 400 A 5735 ЦЕНА: 740 ден
Бришач Air Praxis 33 см. со 10+ адаптери 7313 ЦЕНА: 306 ден

Кабли за старт Praxis – 600 A 5734

Има на залиха

Шифра:5734

ЦЕНА: 1,224 ден

Kabli za start Praxis – 600 A 5734

– Силни прицврстувачи

– Утра безбедна стегалка

– Лсен за користење

– Рачки лесни за држење

– LED светлина за подобрување на видливоста

– Oтпорен на нафта, гас и киселина
Тежина 1 кг
Големина

200A, 400A, 600A

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кабли за старт Praxis – 600 A 5734”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе