Отстранувач на гребаници - Sonax 305000 ЦЕНА: 699 ден
Чистач на тапацир концетрат Sonax - Profiline 321605 ЦЕНА: 3,000 ден

Хром и Алуминиум паста – Sonax 308000

Има на залиха

Sku:308000

ЦЕНА: 299 ден

Спореди

Hrom i Aluminium pasta – sonax 308000

Ја отстранува темелно рѓата од хромираните делови. Го враќа некогашниот сјај и конзервира. Со заштитен слој го спречува кородирањето. Нето: 75 мл.

Weight 0.12 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Хром и Алуминиум паста – Sonax 308000”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top