Отстранувач на гребаници - Sonax 305000 ЦЕНА: 688 ден
Чистач на тапацир концетрат Sonax - Profiline 321605 ЦЕНА: 3,000 ден

Хром и Алуминиум паста – Sonax 308000

Достапен

Шифра:308000

ЦЕНА: 260 ден

Спореди

Hrom i Aluminium pasta – sonax 308000

Ја отстранува темелно рѓата од хромираните делови. Го враќа некогашниот сјај и конзервира. Со заштитен слој го спречува кородирањето. Нето: 75 мл.

Тежина 0.12 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Хром и Алуминиум паста – Sonax 308000”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе