GUMEX Типски гумени патосници – Toyota Land Cruiser (2008-) - 215254 ЦЕНА: 1,680 ден
GUMEX Типски гумени патосници – Volvo C60/B60 (2019-) - 222244 ЦЕНА: 1,680 ден

GUMEX Типски гумени патосници – Toyota Rav 4 (2019-) – 222074

Има на залиха

Шифра:222074

ЦЕНА: 1,800 ден

GUMEX Tipski gumeni patosnici – Toyota Rav 4 (2019-) – 222074
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Toyota RAV 4 / Hybrid (2019- )
Suzuki ACROSS / Hybrid (2020 )
Црна боја
Фиксација: да – оригинал
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,3 кг

Тежина 5.30 кг
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе