Гумени патосници Gumex - Seat Ibiza (2008-), Ibiza ST (2010-) 216294 ЦЕНА: 1,657 ден
Гумени патосници Gumex - Seat Toledo, Altea, Leon (2004-2008) 214201 ЦЕНА: 1,486 ден

Гумени патосници Gumex – Seat Mii (2012-) 217804

Има на залиха

Шифра:217804

ЦЕНА: 1,214 ден

Gumeni patosnici Gumex – Seat Mii (2012-) 217804

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

Seat Mii (2012-)

Škoda Citigo (2012-)

VW UP (2012-)

Црна боја

Фиксација: да

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 3,5 кг

Тежина 3.48 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Seat Mii (2012-) 217804”
TypeWidthProfileSizeSpeed
SeatMiiСите типови2012-
Врати се горе