Попуст
Гумени патосници Gumex - Opel Zafira A  (1999-2004)  211795 ЦЕНА: 1,557 ден
Гумени патосници Gumex - Opel Zafira C  (2011-)  299284 ЦЕНА: 1,440 ден

Гумени патосници Gumex – Opel Zafira B  (2005-2010)  214628

Достапен

Шифра:214628

ЦЕНА: 1,557 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Opel Zafira B  (2005-2010)  214628

Тежина 6.31 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Opel Zafira B  (2005-2010)  214628”
TypeWidthProfileSizeSpeed
OpelZAFIRAB2005-2010
Врати се горе