Гумени патосници Gumex - Opel Zafira A  (1999-2004)  211795 ЦЕНА: 1,800 ден
Гумени патосници Gumex - Opel Zafira C  (2011-)  299284 ЦЕНА: 1,680 ден

Гумени патосници Gumex – Opel Zafira B  (2005-2010)  214628

Има на залиха

Шифра:214628

ЦЕНА: 1,800 ден

Gumeni patosnici Gumex – Opel Zafira B  (2005-2010)  214628

Тежина 6.31 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Gumex – Opel Zafira B  (2005-2010)  214628”
TypeWidthProfileSizeSpeed
OpelZAFIRAB2005-2010
Врати се горе