Гумени патосници Gumex - Opel Vectra B (1995-2001) 252731 ЦЕНА: 1,600 ден
Гумени патосници Gumex - Opel Corsa D (2006-) 214935 ЦЕНА: 1,470 ден

Гумени патосници Gumex – Opel Corsa C (2000-2006) 212170

Достапен

Шифра:212170

ЦЕНА: 1,470 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Opel Corsa C (2000-2006) 212170

Тежина 5.04 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Opel Corsa C (2000-2006) 212170”
TypeWidthProfileSizeSpeed
OpelCORSAC2000-2006
Врати се горе