Гумени патосници Gumex - Mitsubishi Colt (2004-2009, 2010-) 216424 ЦЕНА: 1,330 ден
Гумени патосници Gumex - Mitsubishi Outlander (2007-) 215374 ЦЕНА: 1,600 ден

Гумени патосници Gumex – Mitsubishi Lancer (2008-) 215384

Достапен

Шифра:215384

ЦЕНА: 1,330 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Mitsubishi Lancer (2008-) 215384
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Mitsubishi Lancer (2008-)
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,8 кг

Тежина 4.77 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Gumex – Mitsubishi Lancer (2008-) 215384”
TypeWidthProfileSizeSpeed
MitsubishiLANCERСите типови2008-
Врати се горе