Гумени патосници Гумекс - Fiat Panda III (2012-) 213685 ЦЕНА: 1,550 ден
Гумени патосници Гумекс - Fiat 500 L 5pcs. (2013-) 219136 ЦЕНА: 1,800 ден

Гумени патосници Гумекс – Fiat 500 L (2013-) 219134

1 на залиха

Шифра:219134

ЦЕНА: 1,550 ден

1 на залиха

Gumeni patosnici Gumex – Fiat 500 L (2013-) 219134
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Fiat 500L (2013-)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 3,8 кг

Тежина 4.50 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Гумекс – Fiat 500 L (2013-) 219134”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Fiat500 LСите типови2013-
Врати се горе