Нема на залиха
Гумени патосници Гумекс - Daewoo Lanos (1997-2002) 211299 ЦЕНА: 1,680 ден
Гумени патосници Гумекс - Fiat Doblo II. (2009-) 217977 ЦЕНА: 1,680 ден

Гумени патосници Гумекс – Daewoo Matiz (1998-2005) 213096

Нема на залиха

Шифра:213096

ЦЕНА: 1,550 ден

Нема на залиха

Gumeni patosnici Gumex – Daewoo Matiz (1998-2005) 213096
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Daewoo Matiz (1998-2005)
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,1 кг

Тежина 4.00 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Гумекс – Daewoo Matiz (1998-2005) 213096”
TypeWidthProfileSizeSpeed
DaewooMATIZСите типови1998-2005
Врати се горе