Нема на залиха
Гумени патосници Гумекс - Daewoo Kalos (2003-2008), Nubira (2003-2008) 213574 ЦЕНА: 1,600 ден
Гумени патосници Гумекс - Daewoo Matiz (1998-2005) 213096 ЦЕНА: 1,470 ден

Гумени патосници Гумекс – Daewoo Lanos (1997-2002) 211299

Не е достапен

Шифра:211299

ЦЕНА: 1,600 ден

Нема на залиха

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Daewoo Lanos (1997-2002) 211299

Тежина 4.00 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Гумекс – Daewoo Lanos (1997-2002) 211299”
TypeWidthProfileSizeSpeed
DaewooLANOSСите типови1997-2002
Врати се горе