Гумени патосници Гумекс - Dacia Logan (2004-2012), Sandero (2008-2012), Duster (2010-) 214494 ЦЕНА: 1,600 ден
Гумени патосници Гумекс - Dacia Lodgy (2013-) 218407 ЦЕНА: 1,470 ден

Гумени патосници Гумекс – Dacia Duster (2010-) 214495

Има на залиха

Sku:214495

ЦЕНА: 1,600 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Dacia Duster (2010-) 214495
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Dacia Duster (2010-2017,2018-) – 5 ds
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 5 парчиња
Тежина: 5,2 кг

Weight 4.00 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Гумекс – Dacia Duster (2010-) 214495”
TypeWidthProfileSizeSpeed
DaciaDUSTERСите типови2010-
Back to Top