Нема на залиха
Гумени патосници Гумекс - Citroen Xsara Picasso (2003-2010) 213797 ЦЕНА: 1,557 ден
Гумени патосници Гумекс - Dacia Logan (2004-2012), Sandero (2008-2012), Duster (2010-) 214494 ЦЕНА: 1,440 ден

Гумени патосници Гумекс – Citroen Xsara,Xantia (1997-2003) 213161

Не е достапен

Шифра:213161

ЦЕНА: 1,440 ден

Нема на залиха

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Citroen Xsara,Xantia (1997-2003) 213161

Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,9 кг

Тежина 4.00 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Гумекс – Citroen Xsara,Xantia (1997-2003) 213161”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе