Гумени патосници Гумекс - Citroen C-Crosser (2007-) 215374 ЦЕНА: 1,680 ден
Гумени патосници Гумекс - Citroen Jumper (2006-2014), (2014-) 214950 ЦЕНА: 1,680 ден

Гумени патосници Гумекс – Citroen Jumper (2002-2006) 213448

Има на залиха

Sku:213448

ЦЕНА: 1,680 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Citroen Jumper (2002-2006) 213448
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Citroen Jumper (2002-2006)
Peugeot Boxer (2002-2006)
Fiat Ducato (2002-2006)
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: 1
Тежина: 5,1 кг

Weight 5.54 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Гумекс – Citroen Jumper (2002-2006) 213448”
TypeWidthProfileSizeSpeed
CitroenJUMPERСите типови2002-2006
Back to Top