Гумени патосници Гумекс - Citroen C3/C5 (2005-2008) 213550 ЦЕНА: 1,800 ден
Гумени патосници Гумекс - Citroen C4 (2010-), DS4 (2011-) 212774 ЦЕНА: 1,800 ден

Гумени патосници Гумекс – Citroen C4 (2004-2010) 212454

Има на залиха

Шифра:212454

ЦЕНА: 1,800 ден

Gumeni patosnici Gumex – Citroen C4 (2004-2010) 212454

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

Citroen C4 (2004-2010)

Peugeot 307 (2001-2007)

Црна боја

Фиксација: да

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 5,6 кг

Тежина 5.59 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Гумекс – Citroen C4 (2004-2010) 212454”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Врати се горе