Гумени патосници Гумекс - Citroen C3/C5 (2005-2008) 213550 ЦЕНА: 1,600 ден
Гумени патосници Гумекс - Citroen C4 (2010-), DS4 (2011-) 212774 ЦЕНА: 1,600 ден

Гумени патосници Гумекс – Citroen C4 (2004-2010) 212454

Има на залиха

Sku:212454

ЦЕНА: 1,600 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Citroen C4 (2004-2010) 212454
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Citroen C4 (2004-2010)
Peugeot 307 (2001-2007)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,6 кг

Weight 5.59 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Гумекс – Citroen C4 (2004-2010) 212454”
TypeWidthProfileSizeSpeed
Back to Top