Гумени патосници Гумекс - Citroen C2 (2004-2009) 213717 ЦЕНА: 1,800 ден
Гумени патосници Гумекс - Citroen C3/C5 (2005-2008) 213550 ЦЕНА: 1,800 ден

Гумени патосници Гумекс – Citroen C3 (2010), DS3 (2010-) 216644

Има на залиха

Шифра:216644

ЦЕНА: 1,657 ден

Gumeni patosnici Gumex – Citroen C3 (2010), DS3 (2010-) 216644

Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.

Дизајнирано за –

Citroen C3 (2010-2016)

Citroen DS3 (2010-2018)

Peugeot 208 (2012-2018)

Peugeot 2008 (2014-2018)

Црна боја

Фиксација: да

Пакет: комплет од 4 парчиња

Тежина: 4 кг

Тежина 4 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Гумени патосници Гумекс – Citroen C3 (2010), DS3 (2010-) 216644”
TypeWidthProfileSizeSpeed
CitroenC3Сите типови2010-
Врати се горе