Купон 100мкд
Гумени патосници Гумекс - Citroen C2 (2004-2009) 213717 ЦЕНА: 1,680 ден
Гумени патосници Гумекс - Citroen C3/C5 (2005-2008) 213550 ЦЕНА: 1,680 ден

Гумени патосници Гумекс – Citroen C3 (2010), DS3 (2010-) 216644

Има на залиха

Sku:216644

ЦЕНА: 1,550 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Citroen C3 (2010), DS3 (2010-) 216644
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Citroen C3 (2010-2016)
Citroen DS3 (2010-2018)
Peugeot 208 (2012-2018)
Peugeot 2008 (2014-2018)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4 кг

Weight 4.00 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Гумекс – Citroen C3 (2010), DS3 (2010-) 216644”
TypeWidthProfileSizeSpeed
CitroenC3Сите типови2010-
Back to Top