Купон 100мкд
Гумени патосници Гумекс - Citroen C1 (2005-2014) 214784 ЦЕНА: 1,390 ден
Гумени патосници Гумекс - Citroen C3 (2010), DS3 (2010-) 216644 ЦЕНА: 1,550 ден

Гумени патосници Гумекс – Citroen C2 (2004-2009) 213717

Има на залиха

Sku:213717

ЦЕНА: 1,680 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Citroen C2 (2004-2009) 213717
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Citroen C2 (2004-2009)
Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,9 кг

Weight 4.83 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Гумекс – Citroen C2 (2004-2009) 213717”
TypeWidthProfileSizeSpeed
CitroenC2Сите типови2004-2009
Back to Top