Попуст
Гумени патосници Гумекс - Citroen C1 (2005-2014) 214784 ЦЕНА: 1,197 ден
Гумени патосници Гумекс - Citroen C3 (2010), DS3 (2010-) 216644 ЦЕНА: 1,323 ден

Гумени патосници Гумекс – Citroen C2 (2004-2009) 213717

Достапен

Шифра:213717

ЦЕНА: 1,440 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Citroen C2 (2004-2009) 213717

Црна боја
Фиксација: Не
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 4,9 кг

Тежина 4.83 kg

Reviews

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Гумекс – Citroen C2 (2004-2009) 213717”
TypeWidthProfileSizeSpeed
CitroenC2Сите типови2004-2009
Врати се горе