Гумени патосници Гумекс - Citroen Berlingo (2008-) 215277 ЦЕНА: 1,470 ден
Гумени патосници Гумекс - Citroen C2 (2004-2009) 213717 ЦЕНА: 1,600 ден

Гумени патосници Гумекс – Citroen C1 (2005-2014) 214784

Достапен

Шифра:214784

ЦЕНА: 1,330 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Citroen C1 (2005-2014) 214784
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Citroen C1 (2005-2014), (2014-)
Peugeot 107 (2005-2014)
Peugeot 108 (2014-)
Toyota Aygo (2005-2014), (2014-)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 3,3 кг

Тежина 3.25 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Гумекс – Citroen C1 (2005-2014) 214784”
TypeWidthProfileSizeSpeed
CitroenC1Сите типови2005-2014
CitroenC1Сите типови2014-
Врати се горе