Гумени патосници Гумекс - Citroen C5 (2008-) 215844 ЦЕНА: 1,680 ден
Гумени патосници Гумекс - Citroen Jumper (2002-2006) 213448 ЦЕНА: 1,680 ден

Гумени патосници Гумекс – Citroen C-Crosser (2007-) 215374

Има на залиха

Sku:215374

ЦЕНА: 1,680 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Citroen C-Crosser (2007-) 215374
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Citroen C-Crosser (2007-)
Mitsubishi ASX (2010-2015)
Mitsubishi Eclipse Cross (2018-)
Mitsubishi Outlander (2007-)
Peugeot 4007 (2007-)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5 кг

Weight 5.00 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Гумени патосници Гумекс – Citroen C-Crosser (2007-) 215374”
TypeWidthProfileSizeSpeed
CitroenC-CROSSERСите типови2007-
Back to Top