Гумени патосници Гумекс - BMW X5 (E70) (2007-2014) 215854 ЦЕНА: 1,870 ден
Гумени патосници Гумекс - Citroen C1 (2005-2014) 214784 ЦЕНА: 1,330 ден

Гумени патосници Гумекс – Citroen Berlingo (2008-) 215277

Достапен

Шифра:215277

ЦЕНА: 1,470 ден

Спореди

Gumeni patosnici Gumex – Citroen Berlingo (2008-) 215277
Висококвалитетни гумени патосници за автомобил. Овие специјални типски патосници точно и прецизно се вклопуваат на подот на автомобилот. Високиот периферен раб и едноставната шема ја штитат внатрешноста на автомобилот од нечистотија и на тој начин обезбедуваат совршена чистота на вашиот автомобил. Патосниците се со под против лизгање и гумени копчиња.
Дизајнирано за –
Citroen Berlingo (2008-2015,2015-2018)
Peugeot Partner (2008-2015,2015-2018)
Црна боја
Фиксација: да
Пакет: комплет од 4 парчиња
Тежина: 5,4 кг

Тежина 5.33 kg

Критики

Сеуште нема мислења од потрошувачите

Први напишете мислење за “Гумени патосници Гумекс – Citroen Berlingo (2008-) 215277”
TypeWidthProfileSizeSpeed
CitroenBERLINGOСите типови2008-
Врати се горе